Pamuk Dijital Baskı

Dijital baskılarda giysilerin üzerine arada hiçbir başka malzeme olmadan yapılan baskılardır. Aslında şöyle daha basitçe anlatabiliriz, doğrudan baskı makinesine verilen desen veya harflerin pamuklu kumaşların üzerine preslenmesidir. Kolay çıkmayan, solmayan renkleri ile farklı basılmış olan özellikle tişörtler gençlerin yani tutkusudur. Kaliteli ve estetik değeri olan kıyafetler için bu baskı yöntemi çok güzel sonuçlar ortaya koymaktadır. Pamuk dijital baskı ile hazırlanmış pek çok kıyafet vitrinlerdeki yerlerini almış siz değerli müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Gelişen teknolojinin de yardımı ile baskı makineleri büyük bir kolaylıkla giysi kumaşlarının üzerine bu baskı yöntemi ile istenilen her resim, desen ve harfleri basabilmektedir.

Görseli öne çıkarma ve ilgi çekmek için pek çok giysiye bu teknik kullanılarak baskı yapılıyor. Sizin için özel olan ve sevdiklerinizin isim veya resimlerinin basılmasını istediğiniz kıyafet ve tişörtler için bu teknikten yardım alabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Bilgisayar kullanımı ile kaydedilen desenler kısa sürede istediğiniz pamuklu giysinin üzerine basılmaktadır. Pamuk dijital baskı sayesinde resmin veya desenin hava alması da önlenmez, soluk alan, sıcak havalarda terletmeyen bu baskıyı çok seveceksiniz. Renkler ve desenler ilk günkü gibi canlılıklarını uzun süre koruyacaklardır. Verilen resimlerin bire bir aynısını bastırabileceğiniz bir baskı tekniğidir bu.

Boş bir tişört veya elbiseniz varsa ve bunu pamuk dijital baskı ile renklendirmek ve yeniden hayat vermek istiyorsanız hemen bu yöntemi uygulatmalısınız. En ucuz pamuklu giysiler bile bu basım sayesinde göz alıcı ve müthiş güzellikte giysilere dönüşebilmektedir. Sevdiğinize vereceğiniz en güzel hediyelerde bu şekilde onun resminin veya isminin basılı olduğu tişört veya giysiler olabilir. İstediğiniz her logoyu bastırma şansınız var. Özel tasarımını siz yapıp belirleyebilir ve sonra da bunu tişörtlerin üzerine uygulatabilirsiniz, teknoloji her türlü yeniliği sizin ayaklarınıza getirmiş bulunuyor. Bu iş için özel olarak hazırlanmış makinelerin yardımı ile kaliteli ve dayanıklı baskı elde edilebilir. Bunun içinde güvendiğiniz bir yer ile iş birliği içine girmelisiniz. Kendi tarzını yaratmayı sevenleri ve bilenleri bekliyoruz.